Općina Dvor

Mjesni odbor

MJESNI ODBOR RUJEVAC

Obuhvaća naselja:

RUJEVAC, GVOZDANSKO, LJESKOVAC, MAJDAN, DONJA STUPNICA, G.STUPNICA I PEDALJ 

Predsjednik:

Miroslav Krstinić

Dopredsjednik:

Sunčica Pribičević

Članovi:  

  1. Stojan Vasiljević
  2. Saša Turujlija
  3. Siniša Milinković
  4. Branislav Tepšić

MJESNI ODBOR ORAOICA

Obuhvaća naselja:

GORNJA ORAOVICA ,DONJA ORAOVICA, ŠEGESTIN, LOTINE, BUINJA, BUINJSKI RIJEČANI, JOVAC, ROGULJE, ŠAKANLIJE 

Predsjednik:

Dušan Rogulja

Dopredsjednik:

Đorđe Plavljanić

Članovi:  


  1. Dragan Srnić
  2. Dragan Cvetanović
  3. Vladimir Kordić
  4. Dragan Lotina
  5. Milan Knežević

MJESNI ODBOR JAVORANJ

Obuhvaća naselja:

DONJI JAVORANJ, GORNJI JAVORANJ, VRPOLJE BANSKO, UDETIN, KEPČIJE-NIŠEVIĆI, GLAVIČANI 

Predsjednik:

Rade Kepčija

Dopredsjednik:

Anka Durman

Članovi:  


  1. Milan Beko
  2. Milan Vranešević
  3. Ljuban Đurić
  4. Dragoljub Arbutina
  5. Dragoljub Vinčić

MJESNI ODBOR DONJI ŽIROVAC

Obuhvaća naselja:

DONJI ŽIROVAC, GORNJI ŽIROVAC, OSTOJIĆI, KOBILJAK, ČAVLOVICA, KOMORA 

Predsjednik:

Milorad Cvijetić

Dopredsjednik:

Branko Mećava

Članovi:  


  1. Đuro Savić
  2. Mile Tintor
  3. Simo Arbutina

MJESNI ODBOR TRGOVI

Obuhvaća naselja:

TRGOVI, GAGE, GRMUŠANI, LJUBINA, KOSNA, JAVNICA, SOČANICA, KOTARANI 

Predsjednik:

Ljubomir Stojaković

Dopredsjednik:

Dragan Nišević

Članovi:  


  1. Zoran Tesla
  2. Predrag Joka
  3. Miroslav Milaković
  4. Miljenko Joka
  5. Ljubomir Nesvanulica

MJESNI ODBOR BRĐANI ZRINSKI

Obuhvaća naselja:

ZRINSKI BRÐANI, RUDEŽI, ŠVRAKARICA, GRABOVICA, PAUKOVAC, GORIČKA, ZRINSKA DRAGA, ZRIN 

Predsjednik:

Božidar Akik

Dopredsjednik:

Milan Ćalić

Članovi:  


  1. Gordan Benak
  2. Radmila Pribičević
  3. Dušan Kiuk
  4. Dmitar Menićanin
  5. Stojan Rudež

MJESNI ODBOR DVOR

Obuhvaća naselja:

DVOR ,ĆORE, HRTIĆ, VANIĆI, ZAMLAČA, STRUGA BANSKA 

Predsjednik:

Čedomir Knežević

Dopredsjednik:

Predrag Begić

Članovi:  


  1. Dražen Knežević
  2. Mario Klepić
  3. Zoran Dujmović
  4. Selim Hurtić
  5. Branislav Drača
  6. Slađana Gaćeša – Zuber
  7. Matija Bartolović

MJESNI ODBOR DIVUŠA

Obuhvaća naselja:

DIVUŠA, DRAŠKOVAC, KOZIBROD, KULJANI, VOLINJA, GOLUBOVAC DIVUŠKI, UNČANI 

Predsjednik:

Jure Jukić

Dopredsjednik:

Antun Mlađenović

Članovi:  


  1. Juraj Buić
  2. Ivica Juranović
  3. Nikola Stanić
  4. Marijan Mudrovčić
  5. Tomislav Mlađenović

MJESNI ODBOR MATIJEVIĆI

Obuhvaća naselja:

MATIJEVIĆI, DONJI DOBRETIN, GORNJI DOBRETIN, JAVORNIK, STANIĆ POLJE, ZAKOPA I ZUT 

Predsjednik:

Mile Zečević

Dopredsjednik:

Davor Resanović

Članovi:  


  1. Miloš Samardžija
  2. Ljubomir Resanović
  3. Milan Čubra
  4. Predrag Rakas
  5. Đorđe Vranešević

Općina DVOR

Posljednje objave

Arhiva po mjesecima

Arhiva

Posljednji dokumenti

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support