MJESNI ODBOR RUJEVAC

Obuhvaća naselja:

RUJEVAC, GVOZDANSKO, LJESKOVAC, MAJDAN, DONJA STUPNICA, G.STUPNICA I PEDALJ 

Predsjednik:

Miroslav Krstinić

Dopredsjednik:

Sunčica Pribičević

Članovi:  


  1. Stojan Vasiljević
  2. Saša Turujlija
  3. Siniša Milinković
  4. Branislav Tepšić

MJESNI ODBOR ORAOICA

Obuhvaća naselja:

GORNJA ORAOVICA ,DONJA ORAOVICA, ŠEGESTIN, LOTINE, BUINJA, BUINJSKI RIJEČANI, JOVAC, ROGULJE, ŠAKANLIJE 

Predsjednik:

Dušan Rogulja

Dopredsjednik:

Đorđe Plavljanić

Članovi:  


  1. Dragan Srnić
  2. Dragan Cvetanović
  3. Vladimir Kordić
  4. Dragan Lotina
  5. Milan Knežević

MJESNI ODBOR JAVORANJ

Obuhvaća naselja:

DONJI JAVORANJ, GORNJI JAVORANJ, VRPOLJE BANSKO, UDETIN, KEPČIJE-NIŠEVIĆI, GLAVIČANI 

Predsjednik:

Rade Kepčija

Dopredsjednik:

Anka Durman

Članovi:  


  1. Milan Beko
  2. Milan Vranešević
  3. Ljuban Đurić
  4. Dragoljub Arbutina
  5. Dragoljub Vinčić

MJESNI ODBOR DONJI ŽIROVAC

Obuhvaća naselja:

DONJI ŽIROVAC, GORNJI ŽIROVAC, OSTOJIĆI, KOBILJAK, ČAVLOVICA, KOMORA 

Predsjednik:

Milorad Cvijetić

Dopredsjednik:

Branko Mećava

Članovi:  


  1. Đuro Savić
  2. Mile Tintor
  3. Simo Arbutina

MJESNI ODBOR TRGOVI

Obuhvaća naselja:

TRGOVI, GAGE, GRMUŠANI, LJUBINA, KOSNA, JAVNICA, SOČANICA, KOTARANI 

Predsjednik:

Ljubomir Stojaković

Dopredsjednik:

Dragan Nišević

Članovi:  


  1. Zoran Tesla
  2. Predrag Joka
  3. Miroslav Milaković
  4. Miljenko Joka
  5. Ljubomir Nesvanulica

MJESNI ODBOR BRĐANI ZRINSKI

Obuhvaća naselja:

ZRINSKI BRÐANI, RUDEŽI, ŠVRAKARICA, GRABOVICA, PAUKOVAC, GORIČKA, ZRINSKA DRAGA, ZRIN 

Predsjednik:

Božidar Akik

Dopredsjednik:

Milan Ćalić

Članovi:  


  1. Gordan Benak
  2. Radmila Pribičević
  3. Dušan Kiuk
  4. Dmitar Menićanin
  5. Stojan Rudež

MJESNI ODBOR DVOR

Obuhvaća naselja:

DVOR ,ĆORE, HRTIĆ, VANIĆI, ZAMLAČA, STRUGA BANSKA 

Predsjednik:

Čedomir Knežević

Dopredsjednik:

Predrag Begić

Članovi:  


  1. Dražen Knežević
  2. Mario Klepić
  3. Zoran Dujmović
  4. Selim Hurtić
  5. Branislav Drača
  6. Slađana Gaćeša – Zuber
  7. Matija Bartolović

MJESNI ODBOR DIVUŠA

Obuhvaća naselja:

DIVUŠA, DRAŠKOVAC, KOZIBROD, KULJANI, VOLINJA, GOLUBOVAC DIVUŠKI, UNČANI 

Predsjednik:

Jure Jukić

Dopredsjednik:

Antun Mlađenović

Članovi:  


  1. Juraj Buić
  2. Ivica Juranović
  3. Nikola Stanić
  4. Marijan Mudrovčić
  5. Tomislav Mlađenović

MJESNI ODBOR MATIJEVIĆI

Obuhvaća naselja:

MATIJEVIĆI, DONJI DOBRETIN, GORNJI DOBRETIN, JAVORNIK, STANIĆ POLJE, ZAKOPA I ZUT 

Predsjednik:

Mile Zečević

Dopredsjednik:

Davor Resanović

Članovi:  


  1. Miloš Samardžija
  2. Ljubomir Resanović
  3. Milan Čubra
  4. Predrag Rakas
  5. Đorđe Vranešević