Mjesni odbor Dvor

  1. Hrvatska demokratska zajednica – HDZ dobila je 66 glasova, te su s te liste izabrani:

  1. Predrag Begić

  2. Dražen Knežević

  3. Mario Klepić

2. Hrvatska narodna stranka – Liberalni demokrati – HNS dobila je 36 glasova, te su s te liste izabrani:

  1. Zoran Dujmović

  2. Selim Hurtić

3 Samostalna demokratska srpska stranka - SDSS dobila je 63 glasa, te su s te liste izabrani:

  1. Čedomir Knežević

  2. Branislav Drača

  3. Slađana Gaćeša - Zuber

4 Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP dobila je 20 glasova, te je s te liste izabran:

  1. Matija Bartolović

Mjesni odbor Matijevići

1. Samostalna demokratska srpska stranka - SDSS dobila je 118 glasova te su s te liste izabrani:

  1. Davor Resanović

  2. Miloš Samardžija

  3. Mile Zečević

  4. Ljubomir Resanović

  5. Milan Čubra

  6. Predrag Rakas

  7. Đorđe Vranešević

Mjesni odbor Trgovi

1. Hrvatska seljačka stranka – HSS dobila je 17 glasova, te je s te liste izabran:

1. Zoran Tesla

2. Samostalna demokratska srpska stranka - SDSS dobila je 81 glas, te su s te liste izabrani

  1. Ljubomir Stojaković

  2. Predrag Joka

  3. Miroslav Milaković

  4. Dragan Nišević

  5. Miljenko Joka

  6. Ljubomir Nesvanulica

Mjesni odbor Javoranj

1. Samostalna demokratska srpska stranka - SDSS dobila je 66 glasova, te su s te liste izabrani:

  1. Rade Kepčija

  2. Anka Durman

  3. Milan Beko

  4. Milan Vranešević

  5. Ljuban Đurić

2. Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP dobila je 31 glas, te su s te liste izabrani:

  1. Dragoljub Arbutina

  2. Dragoljub Vinčić

Mjesni odbor Rujevac

  1. Hrvatska seljačka stranka – HSS dobila je 40 glasova, te je s te liste izabran:

1. Marko Tepšić

2. Samostalna demokratska srpska stranka - SDSS dobila je 122 glasa, te su s te liste izabrani:

  1. Miroslav Krstinić

  2. Stojan Vasiljević

  3. Sunčica Pribičević

  4. Saša Turujlija

  5. Siniša Milinković

  6. Branislav Tepšić

Mjesni odbor Divuša

  1. Hrvatska demokratska zajednica – HDZ dobila je 79 glasova te su s te liste izabrani:

  1. Jure Jukić

  2. Juraj Buić

  3. Antun Mlađenović

  4. Ivica Juranović

  5. Nikola Stanić

  6. Marijan Mudrovčić

  7. Tomislav Mlađenović

Mjesni odbor Oraovica

1. Samostalna demokratska srpska stranka - SDSS dobila je 4 glasa, te su s te liste izabrani:

  1. Dušan Rogulja

  2. Dragan Srnić

  3. Dragan Cvetanović

  4. Đorđe Plavljanić

  5. Vladimir Kordić

  6. Dragan Lotina

  7. Milan Knežević

Mjesni odbor Donji Žirovac

1. Samostalna demokratska srpska stranka - SDSS dobila je 6 glasova, te su s te liste izabrani

  1. Milorad Cvijetić

  2. Branko Mećava

  3. Djuro Savić

  4. Mile Tintor

  5. Simo Arbutina

Mjesni odbor Zrinski Brđani

1. Samostalna demokratska srpska stranka - SDSS dobila je 21 glas, te su s te liste izabrani

  1. Božidar Akik

  2. Milan Ćalić

  3. Gordan Benak

  4. Radmila Pribičević

  5. Dušan Kiuk

  6. Dmitar Menićanin

  7. Stojan Rudež