Jedinstveni upravni odjel-Opći poslovi

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE  D V O R

 

  1. Kandidat : NIKOLA ARBUTINA         

            Zamjenik kandidata :MILOŠ MRKOBRADA 

            SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA ( SDSS)


  1. Kandidat : VESNA CVETANOVIĆ         

            Zamjenik kandidata : RATKO VRHOVAC 

            BANIJSKA DEMOKRATSKA  STRANKA ( BDS)

 

  1. Kandidat : BRANISLAV JOKA,dipl.ing         

            Zamjenik kandidata : mr.sc. SNJEŽANA PAVLOVIĆ,dr.vet.med. 

            SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE( SDP)

 

  1. Kandidat : FRANJO JURANOVIĆ         

            Zamjenik kandidata :STJEPAN BUIĆ 

            HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA ( HDZ)

 

  1. Kandidat : DRAGANA MARČINKOVIĆ, dr.vet.med.         

            Zamjenik kandidata :MILAN RUDIĆ, dipl.iur 

            NEZAVISNI KANDIDAT

 

  1. Kandidat : AHMET PALISLAMOVIĆ         

            Zamjenik kandidata : BOŽIDAR PRIBIČEVIĆ 

            HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI (HNS-LD)

 

  1. Kandidat : BRANISLAV PAVLOVIĆ,dipl.oecc         

            Zamjenik kandidata : MILORAD TOMAŠEVIĆ,prof 

            HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU)

 

  1. Kandidat : BOŽIDAR SLAVULJ         

            Zamjenik kandidata : ÐURO ÐERMANOVIĆ 

            SRPSKA NARODNA STRANKA ( SNS)

|

ZBIRNA LISTA KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE  D V O R 

 

  1. BANIJSKA DEMOKRATSKA STRANKA ( BDS ), Nositelj liste: Marijan Janošević
  2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA ( HDZ) , Nositelj liste: Franjo Juranović  
  3. HRVATSKA NARODNA STRANKA (HNS), Nositelj liste: Božidar Pribičević                 
  4. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA (HSS), Nositelj liste: Zoran Tesla
  5. HRVATSKA STRANKA PRAVA (HSP), Nositelj liste: Mijat Barić
  6. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (HSU), Nositelj liste: Branislav Pavlović, dipl.oecc.
  7. NEZAVISNA OPĆINSKA LISTA, Nositelj liste: Dragana Marčinković,dr.vet.med.
  8. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA ( SDSS), Nositelj liste: Nikola Arbutina
  9. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP), Nositelj liste: Jure Tomić
  10. SRPSKA NARODNA STRANKA ( SNS), Nositelj liste: Ðuro Ðermanović
|

Opširnije...

Povjerenstvo za provedbu natječaja za prijam u službu

upravitelja Vlastitog pogona za obavljanje komunalne djelatnosti Općine Dvor                            


            U NN br.141, od 5. prosinca 2008. godine, objavljen je natječaj za prijam u službu upravitelja Vlastitog pogona za obavljanje komunalne djelatnosti Općine Dvor. 

            Prethodna provjera znanja i sposobnosti kandidata, putem pisanog testiranja, obavit će se dana 29. prosinca  2008. godine u 13:00 sati u vijećnici Općine Dvor u Dvoru, Trg bana J. Jelačića 10.

 

Povjerenstvo za  provedbu natječaja:

 Ljerka Pavlović

Stevo Paripović

Milica Ljubičić-Kepčija

 

|
Stranica 2 od 2

Ustanove

Knjižnica

Knjižnica

Knjižnica

Dječji vrtić

Dječji vrtić

Dječji vrtić

Crveni križ

Crveni križ

Crveni križ

Komunalac - Dvor

Komunalac - Dvor

Komunalac - Dvor